Villa Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Villa Temizliği

İstanbul Villa temizliğinde lider firma olan Göksel, uzmanlığı ve üstün kalitesiyle hizmet vermektedir. Villa temizliği nasıl yapılır sorusuna cevap vermeniz yeterli. Temizlik profesyonellerimiz, kat sayısı veya büyüklüğü ne olursa olsun mülkünüzün parıldamasını sağlayabilir.

Villa temizliği öncesinde yapılan keşif nedeniyle temizlik için gerekli malzemeler ve temizlik gününde çalışacak yeterli sayıda kişi evinize gönderilir. Yüzme havuzu, bodrum katı, halı ve evin dış cephesi dahil evin her detayı korunur. Villa temizliğine ait detaylı ve kapsamlı iç dekorasyon, yatak, zemin ve diğer temizlik hizmetleri dahil tüm hizmetler Göksel'in en kaliteli elemanları tarafından sağlanmaktadır.

Villa temizliği konusunda ister yıkım öncesi ister yıkım sonrası olsun firmamız villa temizliği konusunda en uygun fiyatı sağlayacaktır. İnşaat kalıntılarının temizlenip inşaat sonrası devam edilmesini içeren zorlu hizmete villaların inşaat sonrası temizliği denir. Villa sektöründe kaliteli tek temizlik firması Göksel'dir.

Gayrimenkulünüz için en uygun fiyatı almak ve profesyonel temizlik hizmetimizden yararlanmak için bir telefonunuz yeterli. Villanız, sizi ilgilendiren temizlik randevuları listesi kullanılarak planlanan tarihte temizlenecektir. Villa temizliği geniş bir alanın temizliğini kapsayan bir işlem olduğu için işlem yeterli sayıda personel tarafından üstlenilmektedir.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP