İnşaat Sonrası Temizlik

GÖKSEL Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik en çok araştırma gerektiren temizlik alanıdır. İnşaat sonrasında büyük miktarda kir oluşacaktır. Parke zemindeki boya veya duvar taşlarındaki kireç kör temizlikle giderilemez ve dikkatli temizlik gerektirir. Bu tür lekeleri çıkarmak için özel deterjanlar ve özel ekipmanlar kullanın. İş sonrası temizlik sektöründe birçok firma ve kişiyle düzenli olarak çalışmaktayız.

Birçok müşteri iş sonrası temizliğimizden memnun. GÖKSEL temizlik firması olarak inşaat sonrası temizlikte özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanılarak profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

İnşaat sonrası oluşan toz, çamur, kireç taşı vb. tek başına giderilemediğinden inşaat sonrası temizlik önemlidir. Göksel Temizlik olarak amacımız müşterilerimizi inşaat sonrası yerleştiklerinde tüm bu yüklerden kurtarmaktır. Siz de bu yükü hafifletmek istiyorsanız Göksel Temizlik ile iletişime geçin. Ürünü evinize getirmeden önce, ürün geldiğinde etrafını saran toz ve kirin ortama karışmasını önlemek için etrafını dikkatlice temizliyoruz.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP