Okul Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Okul Temizliği

Çocuklarımızın zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri okulların hijyeni ve temizliği çok önemli. Liderlik yapması amaçlanan öğrencilerin eğitim alanlarını sık sık bakımlı tutmaları ve öğrencilere hijyenik bir alan sağlamaları gerekmektedir. Okulun dış cephesinin basit temizliğine rağmen, bu aslında çok önemli.

Çocukların daha hijyenik ve geniş bir ortamda eğitim görmesi, büyümelerinin sağlıklı bir ortamda tamamlanması büyük önem taşıyor. Çocukların sağlığı dikkate alınarak okul temizliğinde ağır kimyasal temizleyiciler kullanılmamalı, bunun yerine temizlik yöntemlerinde daha doğal malzemeler kullanılmalıdır.

Temizlik için günlük sağlık değerlendirmelerini kolaylaştırmak amacıyla tüm sınıfları, koridorları ve odaları sterilize ediyoruz. Tüm lavabo ve tuvaletlerin bakımını yapıyor, hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Temizlik konusunda kantin ve mutfakların genel temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP