Avm Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Avm Temizliği

Alışveriş yapan yaşam merkezlerinin çok fazla temizlik gereksinimi var. Bu gereksinimler inşaat aşamasından kaynaklanır ve alışveriş merkezi açık olduğu sürece hala gereklidir. Göksel Temizlik, alışveriş merkezlerinin inşaat veya onarım sonrası temizliğine de katılıyor. İnsan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinin rutin temizliğinde tutarlılık düzeyi yüksek olduğundan bu durum büyük önem taşıyor.

Uzun süre bakımsız bırakılan alan daha sonra daha büyük sorunlara yol açacaktır. Başlangıçta hiç kimse darmadağınık bir alışveriş merkezinde dolaşarak vakit geçirmek istemezdi. İstanbul'da temizlik hizmetleri şirket çalışanlarının özlük haklarını koruyacak şekilde verilmektedir.

Sözleşme kapsamındaki çalışan sayısına göre ekibe liderlik edecek bir lider belirlenir. Temizlik faaliyetleri kontrol listeleri ile belgelenmekte ve rapor olarak sunulmaktadır.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP