Sert Zemin Cilalama

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Sert Zemin Cilalama

Ham zemin cilalama: Zeminin cilalanması için taş cila makinesi kullanılması işlemidir. Bu yöntemde makinede zemin tamamen kaplanır. Zemin tamamen fırçalandıktan sonra makine perdahlanır. Bölgeye birkaç kat cila uygulayarak cilalayın, bölge tamamen cilalandığında işlem sona erecek ve iş bitecektir.

Zemin cilaları dayanıklıdır ve kristalleştiğinde bakımı kolaydır. İkincisi ev yapımı verniktir. Cilalanacak bölge makinede yıkanır ve zeminin durumuna uygun özel pedler kullanılır, cila kayboluncaya kadar bu işlem devam eder. İstenilen sonuca ulaşıldığında cilalama işlemi tamamlanmış olur ve artık tekrarlanmasına gerek kalmaz. Her iki cila çeşidinin de kalıcılığı zemine bağlı olduğundan cila sıklığını belirtemiyoruz.

Cilalı zeminler doğrudan güneş ışığından korunur. Parlatma dış hasarlara karşı koruyucu bir kalkan oluşturur, bu kalkan daha uzun süre dayanır. Etkili cilalamada makine zemini temizlendikten sonra cilalamak için kullanılır. Kristal zemin cilalama ürünleri dayanıklıdır ve bakımı kolaydır.

Cilalama sıklığı zeminin özelliklerine ve kullanım amacına bağlıdır. Yüzey temizliğinin önemi genel hijyen ve temizliğin sağlanması açısından çok önemlidir. Bakımı kötü yapılan bir sürtük, fahişenin geri kalanını korumaz.

Yüzeyin düzgün bir şekilde temizlenebilmesi için yüzeyin cinsine göre doğru malzemenin kullanılması gerekmektedir. Zemin cilası uygulama sonrasında pürüzsüz, parlak bir yüzey oluşturduğundan yüzey daha uzun süre kirli kalacaktır. Bu da düzenli temizlikte işçilik ve malzeme tasarrufu sağlanmasını kolaylaştırır.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP