Otopark Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Otopark Temizliği

Otopark temizliği kullanılan temizlik maddesine ve amacına göre değişiklik göstermektedir. Otoparklar diğer alanlara göre farklı şekilde temizlenmektedir. Otoparkı en kısa sürede sizin için temizleyeceğiz. Otoparkınızı profesyonelce temizliyor ve en kısa sürede kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Bu hizmetin bir parçası olarak otopark zeminlerini temizleyeceğiz. Otopark duvar inşaatı tamamlandıktan sonra temizlik hizmeti de verilecek. Otopark temizlik hizmetlerimiz açık otopark ve kapalı otopark olmak üzere farklı kullanım alanlarına sahiptir. Özel temizlik personelimiz otoparkı temizleyecektir.

Otopark zemin temizliği otopark temizlikçilerinin karşılaştığı sorunlardan biridir. Birçok kişi kendi aile otoparkından sorumluyken, bazıları grup otoparkından sorumludur. Otoparkı kaç kişi kullanırsa kullansın temizlik tamamlandıktan sonra istenilen sonuçlar değişmeyecektir.

Otopark zeminleri kapalı mekan zeminlerinden farklı betondan yapılmıştır. Beton yapıların ve otopark zeminlerinin temizliği iki farklı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Birincisi kişilerin kendi şartlarıyla temizlik yapması, diğeri ise bir firma ile anlaşma yapmasıdır.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP