Hastane Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Hastane Temizliği

Temizliğin iki temel işlevi vardır. Birincisi alanın çekici görünmesini sağlamak, ikincisi ise ek çaba gerektirerek bölgeyi sterilize etmektir. Hastanede edinilen enfeksiyonları kontrol altına almanın bir yolu olarak hastane temizliğinin önemi zamanla artmıştır.

Tıbbi temizlik söz konusu olduğunda hastanenin her köşesinin temizliği ve dezenfeksiyonu çok önemlidir. Bu durumda bir tıbbi tesisin hijyenik görünümü hastaların endişelerini hafifletirken, tesisin hijyenik görünümünün korunması da hastaları ve çalışanları enfeksiyonun yayılmasından koruyacaktır.

Göksel şirketimizin şirketler grubu, katılan herkesin güvenliğini ve sağlığını korumak amacıyla sıkı temizlik standartlarına dayanan sağlık bakım temizlik hizmetlerinin sağlanmasında uzmanlaşmıştır. Firmamız üstün temizlik hizmetleri sunmak için gerekli uzmanlığa ve donanıma sahiptir.

Kişisel sağlık kişisel bir konudur ve hassas kabul edilir. İnsanlar sağlıklarına çok önem veriyorlar. Sonuç olarak hastane temizliğine önem verilmelidir. Aksi takdirde hastalar, tıbbi tesisin etkin bir şekilde temizlenmediğine dair belirtiler algılayacak ve bu durum, tıbbi tesisin değerini olumsuz yönde etkileyecektir.

Sağlık hizmetlerinde hijyenin en önemli konu olduğunu düşünüyoruz ve bunun sonucunda üstün düzeyde sağlık temizliği sağlıyoruz. Bir hastanenin hijyenik yapısı yalnızca enfeksiyonu önlemenin ve steril bir ortam sağlamanın öneminin göstergesi olmakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerin algısını da etkiler.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP