Tente Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Tente Temizliği

Restoran, kafe/bar, manav ve çay bahçelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Raylı sistem, sabit, körüklü, şemsiye, katlanır, pergola veya karpuz model tenteler kullanın.

Özellikle yeme-içme işletmelerinde tenteler sigara ve nargile dumanından etkilenebilmektedir. Tentenin kumaşında lekeler oluşuyor. Tentelerde özellikle sarıya yakın mantar benzeri lekeler oluşabilmektedir. Bu çirkin görüntü müşterilerin tedirgin olmasına neden oluyor. Ayrıca işyeri imajınız üzerinde de olumsuz bir etkisi olabilir. Bu nedenle tentenizdeki bu lekeleri en kısa sürede temizlemelisiniz. Bu noktada mekan sahiplerinin tente temizliğini iyi bir firmaya emanet etmesi gerekmektedir.

Tente temizliğini yapan kişinin beceriksizliğinden dolayı tente üzerinde kalıcı lekeler oluşur. Tentenin yıllık temizliği yeterli olup sabun ve su ile yapılması gerekmektedir. Temizlik firmaları tente kumaşına zarar vermeden kusursuz bir temizlik hizmeti verebilmek için kaliteli temizlik ürünleri kullanırlar.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP