Cafe Temizliği

GÖKSEL Temizlik Şirketi

Cafe Temizliği

Cafenin insanların güzel vakit geçirdiği ve boş zamanlarını geçirdiği bir yer olarak bilinmesinden dolayı, servis edilen yiyecek ve içeceklerin hijyenik koşullara göre hazırlandığı bir kafenin temizliği oldukça önemlidir. Hijyen sağlık demektir. Besinlerin hijyenik olmaması zararlı mikroorganizmaların ağız yoluyla vücuda girmesine sebep olacaktır.

Cafelerde temizlik tedbirleri tam olarak uygulanırsa buralardaki müşteri sayısı ve kalitesi ciddi oranda artacaktır. Bu durumun en önemli nedeni ağızdan ağıza reklamlardır. Güzel kokulu, temiz tuvaletli ve pırıl pırıl hizmet veren bir kafenin müşteri sayısının az olması beklenemez. Ayrıca kalitesini artıran kafeler, verdikleri hizmet nedeniyle eleştirilmeden müşterilere daha yüksek faturalar kesebiliyor.

Mutfağın sürekli yiyecek ve içecek hazırlaması gerektiğinden ve kafe yoğun bir yer olduğundan kafe temizliğinin sık sık yapılması gerekmektedir. Günlük ve gerektiğinde temizliklerin yanı sıra ayda birkaç kez detaylı temizlik yapılması gerekmektedir. Çünkü kafeler çoğu zaman yere dökülen yiyecek ve içeceklerden dolayı bulaşma riski taşıyor.

Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0535 770 26 92

info@gokseltemizlik.com.tr

Şirketimiz Hakkında

Öncelikle müşterilerimizin tüm yaşam alanlarının, temizlik konusun'Da kurumsal & bireysel olmak üzere sizlerin değerli alanları olduğunun bilincindeyiz.
Biz Kimiz ?
Hemen Bizi Arayın ve Uygun Tekliflerimizden Yararlanın!

0535 770 26 92

HEMEN ARA WHATSAPP