Hizmet

Home Hizmet
Kurumsal & Bireysel Hizmetler'de

Çözüm Ortağınız!

Firmamız insanların bulundukları mekanlarda daha hijyenik yaşamalarına yardımcı olan temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda şirketimiz  profesyonel temizlik hizmet sağlayıcısı olarak firmamızla iletişime 7 / 24 geçebilirsiniz.

Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği, çalışanlarınız için temiz bir ortam sağlayarak, üretimi kesintiye uğratmadan daha iyi performans göstermelerini sağlar.
HİZMET DETAYINI OKU
Dış Cephe Cam Temizliği
Binanın çatısında asma iskele üzerine monte edilen tırmanma sepetleri ile dış cam ve çerçeve temizliği, tel halatlar yardımıyla cephe temizliği yapılacaktır.
HİZMET DETAYINI OKU
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat temizliği, çelik, seramik, ahşap, granit vb. çeşitli yüzeylerin, her alanda farklı ilaçlar kullanılarak çizilmeden, tahriş etmeden yapılan temizliktir.
HİZMET DETAYINI OKU
Otopark Temizliği
Otopark temizliği konusunda firmamızla iletişime geçmeniz halinde uygun fiyatlarımızın yanı sıra üstün hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.
HİZMET DETAYINI OKU
Şantiye Temizliği
Şantiyenin temizlenmesi; İnşaat sahasının tozlu ve kirli olması temizliği zorlaştırmaktadır. Bir temizlik şirketinin yardımı bu çaba için çok önemlidir.
HİZMET DETAYINI OKU
Site & Konut Temizliği
Çeşitli ev & sitelerin temizliğinde, ISO kalite belgelendirme sistemine uygun olarak firmamız tarafından temizlik uygun bir şekilde yapılmaktadır.
HİZMET DETAYINI OKU
Villa Temizliği
Firmamız villa temizliği alanında hizmet vermekte olup bu alanda kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyetini sağlayan bir kurumsal firmadır.
HİZMET DETAYINI OKU
Sert Zemin Cilalama
Ekibimiz farklı zemin ve alanlara uygun cilalama işleri yapmaktadır. Doğru cila makinaları kullanılarak zeminlere uygulanan kristal cilalama yöntemidir.
HİZMET DETAYINI OKU
Plaza Temizliği
Sektörün gelişmesi nedeniyle oldukça kalabalık bir yaşam ve çalışma alanıdır. Bu nedenle plaza temizlik periyotlarının daha sık olması gerekmektedir.
HİZMET DETAYINI OKU
Hastane Temizliği
Hastane sağlık birimleri, sağlık tesisleri, kreş ve huzurevleri gibi kritik ortamdaki yüzeylerin, mobilyaların ve odaların hijyen ihtiyacını sağlamaktadır.
HİZMET DETAYINI OKU
Endüstriyel Temizlik
Şirketimizde fabrika imalathane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri bakımı makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı hazırlanır.
HİZMET DETAYINI OKU
Avm Temizliği
Günümüzde en çok kalabalık kitlelerin yer aldağı yerlerden olan alışveriş merkezleri temizlik ve hijyen bakımından son derece önem taşımaktadır.
HİZMET DETAYINI OKU
HEMEN ARA WHATSAPP